Teşekkür

Birkaç ay önce Çamlıca Çocuk ile beraber okul öncesi çocukları için 3 kitaplık bir çalışma yapmıştık.

Görsel

Daha önce Çamlıca Çocuk kitapları ile tanışma fırsatınız oldu bilmiyorum ama sitesini ziyaret ettiğiniz zaman okul öncesi çocuklarına yönelik son derece keyifli eğitim setlerinin olduğunu farkedeceksiniz. ( http://www.camlicacocuk.com )

Bu sıralar çok yoğundum ve hemen paylaşma fırsatım olmadı ama bir iki hafta önce çizimlerini yaptığım kitaplardan oluşan

güzel bir koli geçti elime. İşte işin en sevdiğim kısmı bu!

Çizer arkadaşlarım o duyguyu çok iyi bilir. Günlerce çizersiniz, uykusuz kalırsınız, bitirip çizimleri teslim edersiniz. Günler sonra basımları bitmiş kitaplardan oluşan kargonuz elinize ulaşır. Açtığınızda heyecanla tek tek sayfalarına bakmak, sağını solunu incelemek, yeni kitabın kokusunu içinize çekmek işin en son ve en keyifli yanıdır. En az benim kadar bu işten keyif alan çocuklarım tek tek sayfaları gösterirler birbirlerine, aralarında kendilerince en güzelini seçerler, kitapları hediye edebilecekleri arkadaşlarını düşünürler:))

Görsel

İşte bu işe bundan dolayı bayılıyorum ve hergün işim için şükrediyorum. Annelerinin yaptığı iş ile en az anneleri kadar mutlu olan, heyecanlanan, arkadaşlarıyla paylaşan iki çocuğum var benim:)

Görsel

Çizer olarak çalıştığınız editörler o kadar önemlidir ki! Enerjiniz, karşılıklı anlayışınız tutmuyorsa bu yaratıcılığınıza büyük ölçüde yansır. Bu güne kadar bu konuda hep çok şanslıydım. Çamlıca Çocuk da gerek editörleri gerek yayın yönetmenleri anlamında son derece şanslı ve güçlü bir yayınevi. Her zaman anlayışlı, kibar ve çözüm odaklılar.

Görsel

Ama birşey var ki beni çok duygulandıran;

 Bütün bu emeğin karşılığında yayıneviniz yazar ve çizerlerini takdir ediyorsa, sizin için şilt yaptırıp beğenilerini sunuyorsa işte o zaman o yayınevi için kalbiniz bir başka atar. Tıpkı benim Çamlıca Çocuk için hissettiklerim gibi.

Bunun için buradan hem Çamlıca Çocuk Editörü Mustafa Can Bey’e  hem de

Yayın Yönetmeni Adem Fidan Bey’e teşekkür etmek istiyorum.

Sizlerle çalışmak çok güzeldi:)

Advertisements

11 thoughts on “Teşekkür

 1. ÇAmlıca Çocuk’un yayınlarını çok beğeniyor ve oldukça kaliteli buluyorum. Tüyap kitap fuarında Bilgi Dünyası Eğitim Setini incelemiş ve 2 kitabını (Hiphop ve Rimtimle algı var ve Düşünme Becerileri) almıştım. Yazınızı görünce hemen koşup kitapları resimleyene baktım ama malesef sizin kitaplarınız değillermiş, üzüldüm vallahi 🙂 Neyse, Çizgi Boyama Dünyası ve Kavramları Öğreniyorum kitapları da alınacaklar listemde , çizimlerinizle o zaman tanışma imkanı buluruz inşallah…

  Tebrik ederim sizi, daha nice kitaplarda buluşmak dileğiyle, sevgiler…

  Like

 2. Öncelikle tebrik ederim. Elinize emeğinize sağık.
  Bir de rica…yazınızın son bölümündeki “sizin için şilte yaptırıp” kısmındaki şilte kelimesini lütfen şilt olarak düzeltir misiniz? şiltenin anlamı farklıdır, şilt farklı.
  Saygılarımla

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s